Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kozorožec

14. 2. 2009

Kozoroh - charakteristika ženy

 

Charakteristika: Patříte mezi velice atraktivní ženy, které ve společnosti nikdy nezůstanou bez povšimnutí. Jedna z vašich nejtypičtější a nejpříjemnější stránek je přirozený půvab a dobré způsoby. Máte vrozený smysl pro společenský šarm a konzervativní konvenční vzhled.

Na první pohled se zdá, že jste povahově i citově vyrovnanější, než jaká je skutečnost. Podléháte náladám. Cítíte-li, že se s vámi špatně zachází, můžete chmurně dumat celé dny. Ve skutečnosti máte nedostatek sebedůvěry a potřebujete od svých blízských hodně podpory a lichotek.

Toužíte být finančně zabezpečena, mít autoritu, respekt a postavení. Přesto vás nikdo nikdy neuvidí důrazně se prosazovat. Když už budete úspěšná, nikdy nezapomenete být dobrosrdečná. Často podporujete bezbranné a bezmocné.
Láska: Je pro vás velice těžké být bezstarostná v milostných záležitostech. Pod vaší chladnou pokrývkou se skrývá dost tělesné touhy, mnohem víc než si lidé myslí. Bohužel jste neskutečná realistka, pro kterou je velice důležitá budoucnost. Pokud vám partner dokáže zajistit dostatečné ambice s finančními prostředky, budete nejen přítulná, ale i velice vášnivá a milující manželka. Dokážete to samozřejmě i bez peněz, ale nebude to vůbec jednoduché.

Máte velice pevné vztahy se svou rodinou. Proto váš partner se musí naučit uctívat nejen vaše rodiče, ale i vaše příbuzné. váš domov bude vždy bezvadně čistý. Máte smysl pro krásu, který dokáže proměnit i ošklivé věci v krásné a užitečné.

Jako matka svým dětem vštípíte nejen úctu ke kvalitě, ale i šetrnost. Nikdy je nebudete rozmazlovat a nikdy si vás nedovolí neuposlechnout. Občas budete příliš přísná a potrvává delší dobu než pochopíte, že svým dětem nemůžete určovat kamarády a celkově je omezovat. Ale jednoho dne uznáte svou chybu a vaše děti se vám stanou oporou.
Zdraví: V dětství jste sice byla častěji nemocná než jiné děti, ale čím budete starší, tím bude vaše tělo odolnější. Vaše nemoci mohou mít příčinu v melancholii a pesimistické náladě. Máte velice citlivou pokožku a proto můžete být i alergická na některé kosmetické výrobky. Jinak vám velice dobře prospívá pobyt v přírodě a jednou za čas pořádná relaxace v lázeňském prostředí.
Práce: Jste velice inteligentní a máte velké předpoklady k vybudování si své vlastní kariéry. Navíc jste velice schopná a spolehlivá pracovnice, kterou si oblíbí kdejaký šéf. Neradi však měníte zaměstnání a někdy se spokojíte s méně hodnocenou prací, než abyste riskovala neustálý stres a nestandardní pracovní podmínky. Mezi vhodné zaměstnání pro vás patří účetní, bankovní úřednice, administrativní pracovnice, učitelka, právnička, architektka či spisovatelka.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Poslední fotografie


Hudba


Počasie

smahu počasieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>